,,Pasja to sposób na życie, ale nie tylko. Często to rodzaj terapii – szansa na zajrzenie w głąb własnej duszy lub drugiego człowieka.

Wszystko, co robimy – robimy z pasją. Pasja decyduje o jakości życia człowieka i przynosi uczucie szczęścia i spełnienia. Pasje wynikają z naszych indywidualnych zainteresowań – nasze życie ciągle je kształtuje i modyfikuje, stwarzając nam wręcz nieograniczone możliwości wyboru i działania.”

O NAS

,,Babska Rzeczpospolita” to grupa "pozytywnie zakręconych" kobiet. Skupia kobiety, którym nie wystarcza szara codzienność. Mamy mężów, dzieci, prace - niektóre z nas wszystko na raz. Ale wszystkie chcemy czegoś specjalnego, dopasowanego dokładnie do naszych oczekiwań. W naszym środowisku nie znalazłyśmy oferty spełniającej w pełni nasze potrzeby - więc postanowiłyśmy zorganizować ją sobie same. Mamy mnóstwo pomysłów. W naszej grupie kobieta ma odkryć swoją wartość i nauczyć się czerpać radość z życia. Do nas może trafić każda kobieta – znajdzie tam lek na skołatane nerwy, zbolałą duszę, ale także profesjonalną pomoc w rozwiązaniu spraw urzędowych i innych. Chcemy, by każda kobieta odkryła i poczuła swoją wartość a także potrafiła czerpać radość z najpiękniejszego daru, jakim jest życie. Naszym celem jest wszechstronny rozwój kobiet na wsi w różnych dziedzinach życia. Pragnęłybyśmy zachęcić kobiety poprzez naszą ,, troszkę zwariowaną paczkę” do zadań typu: rajdy rowerowe, gimnastyka, atrakcyjne wyjazdy, wieczorki kinomaniaczki, pikniki, a nawet aerobik. Pragniemy zachęcić wszystkie kobiety do realizowania swoich pasji!

sobota, 15 listopada 2014

Gala w Pałacu w Rusinowie

Gala w Pałacu w Rusinowie .
W przepięknej scenerii Pałacu w Rusinowie miała miejsce uroczysta Gala na największą metamorfozę ,, Szał zmian”, podsumowująca projekt ,, I Ty możesz zostać kobietą sukcesu”. Oczywiście Nas, w ten niesamowity wieczór i w tej bajkowej scenerii nie mogło tam zabraknąć. Nasze panie na salonach pałacu błyszczały jak prawdziwe gwiazdy, zaprezentowały wdzięk, szyk i elegancje.
Ten projekt skierowany był właśnie do Nas. Zostałyśmy liderkami własnego życia, wzięłyśmy sprawy w swoje ręce i w ciekawy i aktywny sposób spędzamy czas w babskim gronie.
Szczególne podziękowania ,,Babska Rzeczpospolita” składa na ręce Pani Agnieszki Listkiewicz koordynatora projektu jak też właścicieli Pałacu za bardzo serdeczną gościnę.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.