,,Pasja to sposób na życie, ale nie tylko. Często to rodzaj terapii – szansa na zajrzenie w głąb własnej duszy lub drugiego człowieka.

Wszystko, co robimy – robimy z pasją. Pasja decyduje o jakości życia człowieka i przynosi uczucie szczęścia i spełnienia. Pasje wynikają z naszych indywidualnych zainteresowań – nasze życie ciągle je kształtuje i modyfikuje, stwarzając nam wręcz nieograniczone możliwości wyboru i działania.”

O NAS

,,Babska Rzeczpospolita” to grupa "pozytywnie zakręconych" kobiet. Skupia kobiety, którym nie wystarcza szara codzienność. Mamy mężów, dzieci, prace - niektóre z nas wszystko na raz. Ale wszystkie chcemy czegoś specjalnego, dopasowanego dokładnie do naszych oczekiwań. W naszym środowisku nie znalazłyśmy oferty spełniającej w pełni nasze potrzeby - więc postanowiłyśmy zorganizować ją sobie same. Mamy mnóstwo pomysłów. W naszej grupie kobieta ma odkryć swoją wartość i nauczyć się czerpać radość z życia. Do nas może trafić każda kobieta – znajdzie tam lek na skołatane nerwy, zbolałą duszę, ale także profesjonalną pomoc w rozwiązaniu spraw urzędowych i innych. Chcemy, by każda kobieta odkryła i poczuła swoją wartość a także potrafiła czerpać radość z najpiękniejszego daru, jakim jest życie. Naszym celem jest wszechstronny rozwój kobiet na wsi w różnych dziedzinach życia. Pragnęłybyśmy zachęcić kobiety poprzez naszą ,, troszkę zwariowaną paczkę” do zadań typu: rajdy rowerowe, gimnastyka, atrakcyjne wyjazdy, wieczorki kinomaniaczki, pikniki, a nawet aerobik. Pragniemy zachęcić wszystkie kobiety do realizowania swoich pasji!

środa, 2 lipca 2014

Rajd milusińskich

Rajd rowerowy dla naszych Milusińskich.

 Tym razem na wycieczkę rowerową zabrałyśmy naszych najmłodszych. Dzieci wraz z opiekunami miały do pokonania trasę prowadząca na tzw. Gaj. Dłuższy przystanek był zaplanowany w lesie , gdzie bardzo gościnnie zostaliśmy przyjęci w posiadłości przez pana Woźniaka. Każdy z uczestników  mógł ugasić pragnienie oraz posilić się się przed drogą powrotną  do domu. Na miejscu nasze maluchy wzięły udział w szukaniu skarbu, jakim okazały się słodycze.  Podczas tego krótkiego wypadu, każdy kto chciał się  pobawił i pożywił  do woli, a uczestnicy rajdu serdecznie dziękowali gospodarzowi   za bardzo miłe spędzenie  popołudnia.
Nam pozostał powrót do domu,  po drodze okazało się, że niektóre dzieci tak dużo energii zużyły na zabawy , że trzeba było im pomagać , pewnie najwygodniej miały dzieci, które jechały w koszykach lub siedziskach, bo w drodze powrotnej był czas na krótką drzemkę. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a przede wszystkim za wspaniałą atmosferę i wzajemną pomoc na trasie.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.