,,Pasja to sposób na życie, ale nie tylko. Często to rodzaj terapii – szansa na zajrzenie w głąb własnej duszy lub drugiego człowieka.

Wszystko, co robimy – robimy z pasją. Pasja decyduje o jakości życia człowieka i przynosi uczucie szczęścia i spełnienia. Pasje wynikają z naszych indywidualnych zainteresowań – nasze życie ciągle je kształtuje i modyfikuje, stwarzając nam wręcz nieograniczone możliwości wyboru i działania.”

O NAS

,,Babska Rzeczpospolita” to grupa "pozytywnie zakręconych" kobiet. Skupia kobiety, którym nie wystarcza szara codzienność. Mamy mężów, dzieci, prace - niektóre z nas wszystko na raz. Ale wszystkie chcemy czegoś specjalnego, dopasowanego dokładnie do naszych oczekiwań. W naszym środowisku nie znalazłyśmy oferty spełniającej w pełni nasze potrzeby - więc postanowiłyśmy zorganizować ją sobie same. Mamy mnóstwo pomysłów. W naszej grupie kobieta ma odkryć swoją wartość i nauczyć się czerpać radość z życia. Do nas może trafić każda kobieta – znajdzie tam lek na skołatane nerwy, zbolałą duszę, ale także profesjonalną pomoc w rozwiązaniu spraw urzędowych i innych. Chcemy, by każda kobieta odkryła i poczuła swoją wartość a także potrafiła czerpać radość z najpiękniejszego daru, jakim jest życie. Naszym celem jest wszechstronny rozwój kobiet na wsi w różnych dziedzinach życia. Pragnęłybyśmy zachęcić kobiety poprzez naszą ,, troszkę zwariowaną paczkę” do zadań typu: rajdy rowerowe, gimnastyka, atrakcyjne wyjazdy, wieczorki kinomaniaczki, pikniki, a nawet aerobik. Pragniemy zachęcić wszystkie kobiety do realizowania swoich pasji!

niedziela, 21 lipca 2013

Początek naszego istnienia

             W dniu 14 lipca 2013r. w Klwowie doszło do zawiązania się klubu: "Babska Rzeczpospolita". Na spotkanie przybyło kilkanaście kobiet. Większość z nich myślała, że będzie to  forma koła gospodyń wiejskich i będą gotować kapuśniak. Szybko wybiłyśmy im to z głowy. Po bitwie w kiślu doszłyśmy do porozumienia, jaki ma być charakter grupy. 
            Jesteśmy kobietami nowoczesnymi, musimy iść z duchem czasu, być kreatywne i innowacyjne. Nasze hasło to:


"Wszystkie pozytywnie zakręcone kobiety na start!"

PS. Bardzo w nie wierzę - w końcu to Kobiety z wielkim charakterem i nie byle skąd!

Nasze spotkanie zakończyłyśmy grą w kalambury w miłej i serdecznej atmosferze.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.