,,Pasja to sposób na życie, ale nie tylko. Często to rodzaj terapii – szansa na zajrzenie w głąb własnej duszy lub drugiego człowieka.

Wszystko, co robimy – robimy z pasją. Pasja decyduje o jakości życia człowieka i przynosi uczucie szczęścia i spełnienia. Pasje wynikają z naszych indywidualnych zainteresowań – nasze życie ciągle je kształtuje i modyfikuje, stwarzając nam wręcz nieograniczone możliwości wyboru i działania.”

O NAS

,,Babska Rzeczpospolita” to grupa "pozytywnie zakręconych" kobiet. Skupia kobiety, którym nie wystarcza szara codzienność. Mamy mężów, dzieci, prace - niektóre z nas wszystko na raz. Ale wszystkie chcemy czegoś specjalnego, dopasowanego dokładnie do naszych oczekiwań. W naszym środowisku nie znalazłyśmy oferty spełniającej w pełni nasze potrzeby - więc postanowiłyśmy zorganizować ją sobie same. Mamy mnóstwo pomysłów. W naszej grupie kobieta ma odkryć swoją wartość i nauczyć się czerpać radość z życia. Do nas może trafić każda kobieta – znajdzie tam lek na skołatane nerwy, zbolałą duszę, ale także profesjonalną pomoc w rozwiązaniu spraw urzędowych i innych. Chcemy, by każda kobieta odkryła i poczuła swoją wartość a także potrafiła czerpać radość z najpiękniejszego daru, jakim jest życie. Naszym celem jest wszechstronny rozwój kobiet na wsi w różnych dziedzinach życia. Pragnęłybyśmy zachęcić kobiety poprzez naszą ,, troszkę zwariowaną paczkę” do zadań typu: rajdy rowerowe, gimnastyka, atrakcyjne wyjazdy, wieczorki kinomaniaczki, pikniki, a nawet aerobik. Pragniemy zachęcić wszystkie kobiety do realizowania swoich pasji!

niedziela, 21 lipca 2013

Niedziela na sportowo

             W tym dniu postanowiłyśmy spędzić czas na sportowo na Arenie Klwów. Wszystkie Panie stawiły się licznie w umówionym miejscu. Rozpoczęłyśmy od nauki podstawowych kroków aerobiku. Następnie po rozgrzewce rozpoczęłyśmy grę w piłkę siatkową. 
Dokumentacja naszego pierwszego treningu na poniższych zdjęciach:


Nauka podstawowych kroków aerobiku

 Ada - nauczycielka wf-u uznaje zajęcia za zaliczone :)
Krótkie wskazówki od naszego trenera – Mirki
Zosia  została  znokautowana  i  wygodnie  odpoczywa  na  materacu

Panie rozciągają mięśnie przed następną zagrywką
Trzeba uważać, bo Zosia nie przebiera w słowach po nieudanym serwie

 Basiu - piękny wyskok i punkt dla drużyny zdobyty!
Krysia ostrzega przed serwem: "Będzie bolało!" :DMarzenko! - cała nadzieja w Tobie!
Wreszcie odpoczynek i mała przekąskaHalinka dochodzi do siebie jeżdżac na rowerku

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.