,,Pasja to sposób na życie, ale nie tylko. Często to rodzaj terapii – szansa na zajrzenie w głąb własnej duszy lub drugiego człowieka.

Wszystko, co robimy – robimy z pasją. Pasja decyduje o jakości życia człowieka i przynosi uczucie szczęścia i spełnienia. Pasje wynikają z naszych indywidualnych zainteresowań – nasze życie ciągle je kształtuje i modyfikuje, stwarzając nam wręcz nieograniczone możliwości wyboru i działania.”

O NAS

,,Babska Rzeczpospolita” to grupa "pozytywnie zakręconych" kobiet. Skupia kobiety, którym nie wystarcza szara codzienność. Mamy mężów, dzieci, prace - niektóre z nas wszystko na raz. Ale wszystkie chcemy czegoś specjalnego, dopasowanego dokładnie do naszych oczekiwań. W naszym środowisku nie znalazłyśmy oferty spełniającej w pełni nasze potrzeby - więc postanowiłyśmy zorganizować ją sobie same. Mamy mnóstwo pomysłów. W naszej grupie kobieta ma odkryć swoją wartość i nauczyć się czerpać radość z życia. Do nas może trafić każda kobieta – znajdzie tam lek na skołatane nerwy, zbolałą duszę, ale także profesjonalną pomoc w rozwiązaniu spraw urzędowych i innych. Chcemy, by każda kobieta odkryła i poczuła swoją wartość a także potrafiła czerpać radość z najpiękniejszego daru, jakim jest życie. Naszym celem jest wszechstronny rozwój kobiet na wsi w różnych dziedzinach życia. Pragnęłybyśmy zachęcić kobiety poprzez naszą ,, troszkę zwariowaną paczkę” do zadań typu: rajdy rowerowe, gimnastyka, atrakcyjne wyjazdy, wieczorki kinomaniaczki, pikniki, a nawet aerobik. Pragniemy zachęcić wszystkie kobiety do realizowania swoich pasji!

wtorek, 9 czerwca 2015

Podziękowanie.

,,Jeden z głębszych sekretów życia polega na tym
                                                              że, tylko to wszystko, co robimy dla innych,
                                                            jest tym, co naprawdę warto robić”
                                                                                        - Caroll Lewis -

PODZIĘKOWANIE

         Babska Rzeczpospolita Klwów, pragnie złożyć serdeczne podziękowania za życzliwość, pomoc i wsparcie działań stowarzyszenia. Państwa bezinteresowna pomoc wpisała się ,,Wielką Złotą Literą” w rozwój naszej organizacji. W szczególności nasze słowa wdzięczności kierujemy na ręce:
1. Pana Mariana Grzegorczyka - 
Prezesa Banku Spółdzielczego w Przysusze  
- za   dofinansowanie  zakupu materiałów i dodatków na nowe zestawy strojów dla stowarzyszenia.
2.Państwa Ireny i Zdzisława Dąbrowskich –
 P.H.U. AGRO – PAPRIX Przystałowice Duże
- za ufundowanie profesjonalnego, estradowego sprzętu nagłośnieniowego
3.Państwa Ireny i Andrzeja Myziaków – 
Zakład Meblowy Przystałowice Duże
- za ufundowanie obszernej szafy na sprzęt muzyczny
oraz na ręce wszystkich osób, których nie wymieniłyśmy, a które nieustannie wspierają działalność naszej formacji tak, abyśmy mogły ciągle zaspokajać wymagania odbiorców  barwnymi widowiskami z odpowiednią oprawą.


       Z naszej strony możemy obiecać, że w dalszym ciągu będziemy się starać, aby bogactwo życia kulturalnego było rozpowszechniane i promowane nie tylko w naszym regionie, lecz również poza nim. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.