,,Pasja to sposób na życie, ale nie tylko. Często to rodzaj terapii – szansa na zajrzenie w głąb własnej duszy lub drugiego człowieka.

Wszystko, co robimy – robimy z pasją. Pasja decyduje o jakości życia człowieka i przynosi uczucie szczęścia i spełnienia. Pasje wynikają z naszych indywidualnych zainteresowań – nasze życie ciągle je kształtuje i modyfikuje, stwarzając nam wręcz nieograniczone możliwości wyboru i działania.”

O NAS

,,Babska Rzeczpospolita” to grupa "pozytywnie zakręconych" kobiet. Skupia kobiety, którym nie wystarcza szara codzienność. Mamy mężów, dzieci, prace - niektóre z nas wszystko na raz. Ale wszystkie chcemy czegoś specjalnego, dopasowanego dokładnie do naszych oczekiwań. W naszym środowisku nie znalazłyśmy oferty spełniającej w pełni nasze potrzeby - więc postanowiłyśmy zorganizować ją sobie same. Mamy mnóstwo pomysłów. W naszej grupie kobieta ma odkryć swoją wartość i nauczyć się czerpać radość z życia. Do nas może trafić każda kobieta – znajdzie tam lek na skołatane nerwy, zbolałą duszę, ale także profesjonalną pomoc w rozwiązaniu spraw urzędowych i innych. Chcemy, by każda kobieta odkryła i poczuła swoją wartość a także potrafiła czerpać radość z najpiękniejszego daru, jakim jest życie. Naszym celem jest wszechstronny rozwój kobiet na wsi w różnych dziedzinach życia. Pragnęłybyśmy zachęcić kobiety poprzez naszą ,, troszkę zwariowaną paczkę” do zadań typu: rajdy rowerowe, gimnastyka, atrakcyjne wyjazdy, wieczorki kinomaniaczki, pikniki, a nawet aerobik. Pragniemy zachęcić wszystkie kobiety do realizowania swoich pasji!

niedziela, 4 stycznia 2015

Sylwester z BabskąNoc sylwestrowa to jedna z najbardziej magicznych chwil w roku, pełna wzruszeń, wspomnień i postanowień noworocznych. Aby impreza była udana wiadomo, najważniejsze jest towarzystwo, które zagwarantuje, że wszyscy będą się dobrze czuli i bawili. No i nie trzeba było długo czekać, aby parkiet został rozgrzany do czerwoności. Również tej nocy wybierani był Król i Królowa Balu. Wybór jego królów był nie lada wyzwaniem. Dużą niespodzianką było pojawienie się samego Mikołaja, który wszystkich panów obdarowywał słodyczami. O północy, gdy w niebo wystrzeliły fajerwerki a nad głowami zgromadzonych polały się strumienie szampana wszyscy padli sobie w ramiona składając życzenia, najszczersze i z głębi serca płynące, zdrowia, szczęścia i miłości. Nie zapomniano też  o  działalności samego stowarzyszenia, były życzenia dalszego rozwoju, wielu kolejnych pomysłów, imprez i spotkań.  Niezwykle miłym akcentem tego wieczoru był  piękny tort wykonany przez naszą koleżankę z podobizną wszystkich członkiń Babskiej.
I tak zaczął się kolejny rok 2015. Jego pierwsze godziny upłynęły na szalonej zabawie do białego rana.
Było wszystko i to w wspaniałej atmosferze i doborowym towarzystwie. Sylwester był rewelacyjny! Pozostawił dużo wspomnień i masę zdjęć. Pozostaje wierzyć, że uda się to powtórzyć za rok w jeszcze liczniejszym gronie.
Z życzeniami samych pomyślności w 2015 roku stowarzyszenie ,,Babska Rzeczpospolita”.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.