,,Pasja to sposób na życie, ale nie tylko. Często to rodzaj terapii – szansa na zajrzenie w głąb własnej duszy lub drugiego człowieka.

Wszystko, co robimy – robimy z pasją. Pasja decyduje o jakości życia człowieka i przynosi uczucie szczęścia i spełnienia. Pasje wynikają z naszych indywidualnych zainteresowań – nasze życie ciągle je kształtuje i modyfikuje, stwarzając nam wręcz nieograniczone możliwości wyboru i działania.”

O NAS

,,Babska Rzeczpospolita” to grupa "pozytywnie zakręconych" kobiet. Skupia kobiety, którym nie wystarcza szara codzienność. Mamy mężów, dzieci, prace - niektóre z nas wszystko na raz. Ale wszystkie chcemy czegoś specjalnego, dopasowanego dokładnie do naszych oczekiwań. W naszym środowisku nie znalazłyśmy oferty spełniającej w pełni nasze potrzeby - więc postanowiłyśmy zorganizować ją sobie same. Mamy mnóstwo pomysłów. W naszej grupie kobieta ma odkryć swoją wartość i nauczyć się czerpać radość z życia. Do nas może trafić każda kobieta – znajdzie tam lek na skołatane nerwy, zbolałą duszę, ale także profesjonalną pomoc w rozwiązaniu spraw urzędowych i innych. Chcemy, by każda kobieta odkryła i poczuła swoją wartość a także potrafiła czerpać radość z najpiękniejszego daru, jakim jest życie. Naszym celem jest wszechstronny rozwój kobiet na wsi w różnych dziedzinach życia. Pragnęłybyśmy zachęcić kobiety poprzez naszą ,, troszkę zwariowaną paczkę” do zadań typu: rajdy rowerowe, gimnastyka, atrakcyjne wyjazdy, wieczorki kinomaniaczki, pikniki, a nawet aerobik. Pragniemy zachęcić wszystkie kobiety do realizowania swoich pasji!

wtorek, 23 grudnia 2014

Wizyta św. Mikołaja.


Choć pierwszy śnieg jeszcze przed nami, dzwonki sań Świętego Mikołaja już zadźwięczały przy Urzędzie Gminy w Klwowie. Mikołaj wraz ze swoimi śnieżynkami odwiedzał dziś pracowników każdego referatu, obdarowując ich słodyczami. Spotkał się również  z panem Wójtem, rozmawiali o rzeczach zwyczajnych i dobrych – których jest mnóstwo w nas i wokół nas. Była to jednocześnie okazja przypomnienia sobie, że każdy z nas pozostaje dzieckiem i każdy jest godny obdarowania tym, co drugi ma najcenniejszego. Nie szczędzono sobie wzajemnie   serdecznych życzeń. Prawdziwym celem wizyty Świętego Mikołaja było jednak to, by obdarowując drobnym upominkiem, obdarować przede wszystkim: dobrym słowem. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.