,,Pasja to sposób na życie, ale nie tylko. Często to rodzaj terapii – szansa na zajrzenie w głąb własnej duszy lub drugiego człowieka.

Wszystko, co robimy – robimy z pasją. Pasja decyduje o jakości życia człowieka i przynosi uczucie szczęścia i spełnienia. Pasje wynikają z naszych indywidualnych zainteresowań – nasze życie ciągle je kształtuje i modyfikuje, stwarzając nam wręcz nieograniczone możliwości wyboru i działania.”

O NAS

,,Babska Rzeczpospolita” to grupa "pozytywnie zakręconych" kobiet. Skupia kobiety, którym nie wystarcza szara codzienność. Mamy mężów, dzieci, prace - niektóre z nas wszystko na raz. Ale wszystkie chcemy czegoś specjalnego, dopasowanego dokładnie do naszych oczekiwań. W naszym środowisku nie znalazłyśmy oferty spełniającej w pełni nasze potrzeby - więc postanowiłyśmy zorganizować ją sobie same. Mamy mnóstwo pomysłów. W naszej grupie kobieta ma odkryć swoją wartość i nauczyć się czerpać radość z życia. Do nas może trafić każda kobieta – znajdzie tam lek na skołatane nerwy, zbolałą duszę, ale także profesjonalną pomoc w rozwiązaniu spraw urzędowych i innych. Chcemy, by każda kobieta odkryła i poczuła swoją wartość a także potrafiła czerpać radość z najpiękniejszego daru, jakim jest życie. Naszym celem jest wszechstronny rozwój kobiet na wsi w różnych dziedzinach życia. Pragnęłybyśmy zachęcić kobiety poprzez naszą ,, troszkę zwariowaną paczkę” do zadań typu: rajdy rowerowe, gimnastyka, atrakcyjne wyjazdy, wieczorki kinomaniaczki, pikniki, a nawet aerobik. Pragniemy zachęcić wszystkie kobiety do realizowania swoich pasji!

środa, 11 grudnia 2013

,,Kino na Obcasach"Tym razem Babska Rzeczpospolita Klwów uczestniczyła w spotkaniu organizowanym przez Multikino w Galerii Słonecznej w Radomiu. Kino na obcasach to projekt uznawany za jedną z wizytówek Multikina.
Stworzony z myślą o kobietach, ma zachęcać Panie do miłego wypoczynku w kinie. Spotkania w ramach cyklu ,,Kino na  Obcasach” organizowane są w pierwszy wtorek miesiąca. Przedpremierowym pokazom filmowym towarzyszą specjalne kobiece atrakcje, takie jak pokazy mody, degustacje, prezentacje produktów, porady dotyczące urody i zdrowego stylu życia. Przed seansem filmowym niektóre z Nas znalazły też odrobinę czasu na przedświąteczne zakupy i pogaduchy przy filiżance kawy. Z wyjazdu wróciłyśmy ogromnie zadowolone,  niektóre również z drobnymi upominkami.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.